Novosti..

Drage koleginice i kolege konacno sam uspjela da napravim jedan mali web site, koji bi trebao da profunkcionise zvanicno s pocetkom 3 godine, tj. od 05.10.2009. godine i da tako zamijeni blogg.

Nova stranica ima malo vise prednosti i mogucnosti za razliku od blogga. Prije svega tu je download selekcija gdje je sve slozeno po predmetima, zatim imate poseba dio za rezultate, novosti, forum, galeriju za slike, itd..

S obzirom da je dosta stvari jos uvijek u fazi izrade, zamolila bih vas ako mozete odvojiti par minuta pa da pregledate stranicu i ako imate neku ideju da je ostavite u komentarima.

Takodjer bilo bi super da se ujedno i registrujete jer ce vecinu stvari na novoj stranici moci koristiti samo registrovani clanovi ( ali vas molim da prilikom registracije upisu tacno ime i prezime ).

Evo vam link :

www.eftz.tk

94 komentara

1. Preuzeto sa fouma kolega visoke polovne skole vpstz.com:

NA nasoj oglasnoj utorak ce biti postavljen papir da se upisemo i izjasnimo o bezuslovnom upisu, posto ce tad slabo kolega biti na faxu i imati priliku da to vidi, ovdje mozete napisati to i mi cemo prenijeti na spisak

Treba: ime i prezime,broj ispita koji vam je ostao iz prve godine i broj do uslova iz druge

Mozete ove inf sakupiti jos od nekih kolega da bi nas na spisku bilo sto vise, jer izgleda da postoje sanse za bezuslovni
    ____________________________________________________________________________

Mozda bi i mi mogli nesto ovako uraditi skupiti podatke ovdje i da neko ode u utorak i upise!!!!!

2. dajte ba ljudi sta vam je vise,svi znamo da od toga nema nista, kad bi nas sad pustili sa 2. na 3., sta ce onda biti slijedece godine??? opet ista prica ili sta??? kad realno pogledate ako nas sad puste,i slijedece godine ce isto tako biti,bice ljudi kojima ce opet nesto faliti…onda nam odmah mogu i diplomu dati jer fakticki te prebacuju sa 2. na 3., pa onda ce biti sa 3. na 4.i et. uvijek je bilo tako da neko obnovi,neko u roku zavrsi fakultet,neko ima srece,neko uci… oslonite se malo na ovaj 3. rok pa to rijesite,pa onda nema potrebe da se oslanjate na “BEZUSLOVAN” prelazak… mislim da je svima vise dojadila ta prica na ovom bloggu kad se svakako zna da od toga nema nista… pozz svima. REALNA

3. evo spisak ko je sve polozio matematiku 2 usmeni:

ALIC ANELA, ASANI JASIR, ASCIC ELMA, BAJRIC AMELA, BAJRIC SELMA, BANJIC ALEN, BARAKOVIC AIDA, BASIC SEDMIR, BASIC ZEJNA, BEGIC SALIHA, BEGOVIC NERMINA, BELKIC ENISA, BESLAGIC AJNA, BURGIC ESMER, COLIC MIRELA, CATIC AMRE, CATO DENIS, CUDIC MERIMA, DARDAGAN BELMIR, DELALIC ALENA, DELJIC ADNAN, DJULIC AMELA, GEGIC ELDA, H.IBRISEVIC SELMA, HALILOVIC MAIDA, HODZIC ALDINA, HODZIC ERMINA, HUSIC MIRZA, IBELJIC LEJLA, IBRIC MELIHA,IMAMOVIC NEHRA, KADIRIC ADISA, KADRIC MUSTAFA, KALAJAC ESMA, KAMBEROVIC MELISA, KOVACEVIC DAVOR, KOVACEVIC TATJANA, KUDUMOVIC SENADA, LUGAVIC JASMIN, MEHIC IRMA, MEMAGIC LEJLA, MEMIC RAMZA, MUJCIC SUADA, MUSLIC ALMA,NEDIC JOSIP, NISIC ADMIR, NUHANOVIC NIHAD, OMAZIC MERIMA, OMEROVIC ALEN, OMIC SAMRA, OSMANOVIC DINO, PAJAZETOVIC JASMINA, PAVLJASEVIC IVA, PETONJIC EDIN, REDZIC MAJDA, RIDJIC BELMA, SEJDIC EMINA, SELIMOVIC MEJRA,SIMIC BORIS, SINANOVIC ADELA, SMAJIC MIRNESA, SMAJIC SAMRA, SULJIC ADMIR, SUKALO EDIN, SUKALO EDINA, TADIC BOJAN, UNKIC ENISA, VLADISAVLJEVIC DAJANA.

Upis je sutra u 11:30 (ne pise gdje pa valjda to znaci da dodjemo pred kabinet profesora)
    cestitam svima i sorry ljudi al nisam stigla i ocjene napisati :S
    pozzzz Iva

4. Rez.usmenog iz mat.1 radjenog 24.09.09.
    Kusljugic Dino 6, Salkic Larisa 6, Dzafic Almerisa 6, Suljkanovic Nedim 6, Sehmehmedovic Meliha 6, Murselovic Selma 6, Hodzic Lejla 6, Dukic Merima 6, Rizvic Anis 6, Iriskic Rijad 7, Milic Gorana 6, Husic Armin 6, Konjic Nesiba 6, Hrncic Jasmin 6, Saletovic Arnel 6, Basic Leila 6.

Uvid i upis ocjena je u cetvrtak 01.10.09. u 10h

5. Moze li mi molim vas neko rijesiti ovu dilemu?danas mi je kolega rekao da je treci rok iz organizacije bio 25,09 a trebao je biti 03,09, i da je samo dvoje polozilo i onda nakon toga cujem od kolegice da je ipak 03,09 kad je i planirano, pa sad ne znam u sta da vjerujem, jel bio vec rok ili je tek u subotu?Hvala unaprijed

6. Danas je jedna asistentica rekla na fakul da ce biti socijalni rok ,al se ceka da prodju svi ispiti,pa da objave.A i sjednica je tek u utorak,pa ako ce biti trebalo bi poslije da izadje obavjestenje.Inace svake godine je bio,pa nevidim razlog zasto nebi bio i ove godine.Zato kome treba uslov,sjedite i ucite,ima jos nade da polozite…

7. ne znam xxx2x sta da ti kazem.. ja sam danas pricala sa nekim kolegama koji su prisustvovali zadnjoj sjedinici senata i oni kazu da su jako male sanse za taj socijalni rok, mada bi ja iskreno volila da se to desi, ali eto vidjet cemo.. sjednica je u srijedu i tada cemo znati nesto vise..