Konacno tu…

Samo da vas obavijesti da se vec prebacujemo na novu stranicu :

www.eftz.tk

Eh drage kolegice i kolege, zbog privatnih problema nisam bila u mogucnosti da u zadnjih 10-ak dana posjecujem blogg kao i fakulteta, i da odgovaram na vase mailove, tako da ste bili uskraceni za neke informacije. Drago mi je sto vidim da su se neke kolegice i kolege ipak malo vise potrudile pa su rezultate ispita i nove informacije ostavljali u komentarima, sto je za svaku pohvalu. Zamolila bih te osobe ako mogu da mi se jave na mail, pa da se dog, ako su raspolozeni da rade i na nasoj novoj stranici koja ce krenuti sa radom od pocetka nove skolske godine.

Predavanja zvanicno krecu 5.10. ( tako je bar meni receno ) a upis je poceo i trajat ce i naredne sedmice tako da nemate razloga za brigu..

Takodjer izasli su rezultati iz Menadzmenta

Polozili su :
ABU-ODEH AMMAR,ALISKANOVIC SELMA,BANJIC ALEN,BARAKOVIC AIDA,BASIC MIRELA,DARDAGAN BELMIR,BILAJAC KENAN,HASICIC VELMA,KOSTIC BORIS,MURSELOVIC SELMA,OMEROVIC TAHIRA,SMAJLOVIC EMINA.

SAKIC SEMIR-uslovno

Usmeni je u ponedeljak u 8:00h.

Eto toliko od mene, sada idem da odmaram pa se cujemo opet za koji dan..

Veliki pozz za sve, i hvala vam na pozivima i posjetama!!!

13 komentara

1. Rezultati menadzment:

SAKIC SEMIR-uslovno

usmeni u Ponedeljak u 8h!!

Komentariši